• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Батькам
  • Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів

Правила прийому до закладу освіти

1. Зарахування учнів до Снідавської ЗОШ І-ІІ ст. здійснюється на безконкурсній основі.

2. Адміністрація навчального закладу зобов’язана вжити заходів до ознайомлення батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до навчального закладу, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

3. Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

4. Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають наступні документи:

- заяву на ім'я директора школи;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- медичну картку встановленого зразка


ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Подання документів мешканцями мікрорайону, діти, яких зареєстровані та постійно проживають на закріпленій території обслуговування Снідавської ЗОШ І-ІІ ступенів відбуватиметься з 02 січня 2019 року до 31 травня 2019 року.

До першого класу зараховуються діти, яким на 01 вересня 2019 року виповнилося 6 років. (п. 3 ст. 36 Закону України «Про освіту»)

До школи подаються такі документи:

заява одного з батьків дитини;

свідоцтво про народження дитини (оригінал) та копію;

медична довідку № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (наказ МОЗ від 16.08.2010 № 682).

Етапи організаційних заходів:

з 02 січня 2019 року по 31 травня 2019 року здійснюється прийом документів дітей та зарахування, які проживають на закріпленій території обслуговування, тобто в мікрорайоні школи;

з 01 червня 2019 року по 15 червня 2019 року заклад здійснює прийом документів та зарахування дітей на вільні місця, які залишились після прийому дітей з мікрорайону;

до 01 вересня директор закладу видає наказ про зарахування.

Кiлькiсть переглядiв: 122