ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

З 19 квітня 2021 року в гімназії розпочинається приймання заяв про зарахування дітей до 1 класу. Заяви бажано подати до 31 травня.

Для зарахування дитини до школи необхідно подати, крім заяви батьків, копію свідоцтва про народження дитини та оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о (у випадку подання копії медичної довідки, оригінал має бути подано до 31 травня) (інші документи – за наявності та бажанням батьків). Терміни проходження медичних оглядів батькам майбутніх першокласників потрібно узгодити із сімейним лікарем чи педіатром, з яким вони підписали декларацію.

Заяви подати директору гімназії в будь-який робочий день з дати початку прийому заяв.

Звертаємо увагу батьків, що вхід до приміщень гімназії та перебування в них з метою подання відповідної заяви можливі виключно в засобах індивідуального захисту (захисних масках або респіраторах). При вході доцільно скористатись санітайзером для дезінфекції рук.


ОГОЛОШЕННЯ

На виконання рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 23 лютого 2021 року протокол № 6, листа департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації від 25.02.2021 № 226/01-14/02.1, наказу відділу освіти Косівської міської ради від 25.02.2021 №14 «Про організацію роботи закладів освіти у зв’язку із запровадженням додаткових протиепідемічних обмежувальних заходів», у зв’язку із запровадженням додаткових протиепідемічних обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19 та вжиттям заходів, направлених на стабілізацію епідемічної ситуації, Снідавська гімназія призупиняє з 26 лютого на період дії додаткових протиепідемічних обмежувальних заходів освітній процес за очною формою здобуття освіти та переходить на організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.


ОГОЛОШЕННЯ

31 ТРАВНЯ 2019 РОКУ о 12.00 дирекція Снідавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів запрошує всіх батьків учнів та громадськість села Снідавка на загальношкільні збори.

Порядок денний:

1. Звіт директора школи Сулятицького М. М. про свою діяльність на посаді директора школи протягом 2018-2019 навчального року.


Їм у віках судилося безсмертя

/Files/images/IMG_20190307_113113.jpg20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в нашій школі було проведено лінійку – вшанування Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні, п'ять років тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею», а під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Плине кача...», яка стала українським народним реквіємом. Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську Незалежність – до Небесної Сотні. 105 Героям Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Герой України. Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи. Ми це пам’ятаємо і щорічно вшановуєм тих, хто вже не повернеться.


Кiлькiсть переглядiв: 329