/Files/images/Учнівське самоврядування.jpg

План засідань

учнівського самоврядування

Снідавської ЗОШ І – ІІ ступенів

на 2018 - 2019 н.р.

Місяць Зміст роботи Примітки
Вересень 1. Засідання 1. Вивчення структури самоврядування на навчальний рік. Розподіл обов’язків серед учнівського самоврядування. 2. Затвердження плану проведення засідань самоврядування на навчальний рік 3. Визначення завдань щодо роботи міністерств на навчальний рік. 4. Затвердження плану роботи органів учнівського самоврядування на вересень. 2. Засідання. 1. Про роль самоврядування у підготовці та проведенні загальношкільних лінійок. Результативність лінійок. 2. Організація та проведення у школі Дня працівника освіти. 3. Результати проведення конкурсу « Осінь щедра завітала». 4. Затвердження плану роботи органів учнівського самоврядування на жовтень.
Жовтень 1. Засідання 1. Акція «Турбота» до Дня людей похилого віку. 2. Участь у панахиді, присвяченій річниці УПА «За Україну, за її волю» . 2. Засідання 1. Робота міністерства дисципліни і порядку по організації контролю за чергуванням у класах, порядком у приміщенні школи та на її території. 2. Проведення конкурсу на кращий класний куточок. 3. Затвердження плану проведення осінніх канікул. 4. Затвердження плану роботи органів учнівського самоврядування на листопад .
Листопад 1. Засідання 1. Робота по питанню боротьби з правопорушеннями учнів. Роль міністерства дисципліни і порядку у цій роботі. 2. Проведення акції «Запали свічку пам’яті» до Дня пам’яті жертв Голодомору. 3. Підготовка виступу агіт – бригади до Міжнародного Дня боротьби з куріння. 2. Засідання. 1. Заслуховування питання про дисципліну учнів школи під час перебування в школі та позашкільний час. Робота міністерства дисципліни та порядку по вихованню в учнів свідомої дисципліни. 2. Затвердження плану роботи органів самоврядування на грудень.
Грудень 1. Засідання 1. Робота комісії навчання з учнями, які мають початковий рівень знань та учнів, які нерегулярно виконують письмові домашні завдання. 2. Контроль з боку міністерства дисципліни та порядку за зовнішнім виглядом учнів у школі. Організація рейдів – перевірок. 3. Організація роботи агіт – бригади до міжнародного Дня СНІДУ. 4. Привітання хлопців з Днем Збройних сил. 2. Засідання. 1. Результати роботи за І півріччя, (підсумки роботи міністерств ). 2. Організація проведення свята Миколая та Новорічних свят. 3. Затвердження плану проведення зимових канікул. 4. Затвердження плану роботи органів учнівського самоврядування на січень.
Січень 1. Засідання. 1. Затвердження плану роботи учнівського самоврядування на ІІ півріччя. 2. Проведення роботи з учнями, схильними до правопорушень. 3. Про правопорушення в учнівському колективі. 2. Засідання. 1. Робота міністерства навчання з учнями, які систематично не виконують домашнього завдання. 2. Узгодження плану заходів до Дня Соборності. 3. Затвердження плану роботи органів учнівського самоврядування на лютий.
Лютий 1. Засідання. 1. Вшанування героїв Небесної Сотні. 2. Святкова пошта до Дня Святого Валентина. Підготовка конкурсно – розважальної програми «Хто зверху» 3. Результати проведених рейдів перевірок. 2. Засідання. 1. Роль учнівського самоврядування у виявленні обдарованих учнів. Організація зустрічей за інтересами та захопленнями. 2. Організація акції « Не дай загинути українському слову!» 3. Затвердження плану роботи органів учнівського самоврядування на березень.
Березень 1. Засідання. 1. Організація та проведення тижня сім’ї. 2. Проведення свята жіночності та краси. 3. Проведення рейду перевірки по прибиранню класних кімнат. 4. Організація квесту « Чиї це слова?» 2. Засідання 1. Організація та проведення Шевченківського тижня. 2. Проведення заходів до Всесвітнього та Всеукраїнського днів боротьби із захворювання на туберкульоз. 3. Затвердження плану роботи органів учнівського самоврядування на квітень.
Квітень 1. Засідання. 1. Акція «За чисте довкілля» 2. Організація та проведення заходів до Всесвітнього дня здоров’я. 3. Проведення конкурсу екологічних агіт – бригад. 2. Засідання. 1. Підготовка до проведення у школі Вахти пам’яті на честь Дня Перемоги. 2. Організація та проведення заходів до Дня пам’яті Чорнобиля. 3.Затвердження плану роботи органів учнівського самоврядування на травень.
Травень 1. Засідання. 1. Співпраця учнівського самоврядування з колективами класів та педколективом школи у виконанні планів та завдань, передбачених річним планом роботи школи. Результативність цієї роботи. 2. Підведення підсумків роботи самоврядування за навчальний рік та плани на майбутнє. 2. Засідання 1. Підготовка та проведення загальношкільного спортивного свята « Тато, мама і я – спортивна сім’я» 2. Підготовка до Свята Останнього дзвоника.
Кiлькiсть переглядiв: 121