КОСІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СНІДАВСЬКА ГІМНАЗІЯ

с. Снідавка, Косівського району, Івано-Франківська область, 78645

е-mail: snidavka.zosh@gmail.com

Код ЄДРПОУ 20553020

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ

(згідно з ліцензійними умовами)

Снідавська гімназія Косівської районної ради Івано-Франківської області забезпечена приміщеннями загальною площею 1760 м², спортивними майданчиками з штучним та природнім покриттям для проведення у достатній кількості занять з фізичної культури, спортивним залом, їдальнею на 72 посадкових місць, комбінованою майстернею, кабінетом інформатики, кабінетами фізики, хімії, біології.

Заклад має документи, які засвідчують право власності на користування майном для провадження освітньої діяльності (державний акт на право постійного користування земельною ділянкою площею 1,32 гектара, свідоцтво про право власності, технічний паспорт на нежитлове приміщення).

Гімназія має документи, які засвідчують право власності на користування майном для провадження освітньої діяльності, а також оновлену матеріально-технічну базу, а саме забезпеченість партами (100%) та меблями, комп’ютерами (6 шт.), ноутбуками (3 шт.) інтерактивною дошкою та смарт телевізором.

Заклад забезпечений підручниками та фондом художньої літератури, словниками з іноземної мови, тлумачними та орфографічними словниками в кількості, яка дозволяє виконати державний стандарт на початковому та базовому рівнях. Гімназія оснащена швидкісним Інтернетом та Wi-Fi, що надає змогу здобувачам освіти та працівникам закладу отримувати доступ до електронних версій підручників та довідкової літератури.

В гімназії створені умови для провадження освітньої діяльності та виконання державних стандартів початкової та базової середньої освіти.

Директор гімназії Микола Сулятицький

Кiлькiсть переглядiв: 152